Cum pot sa iau legatura prin telf cu 1 reprezentant

New Here ,
Feb 19, 2021 Feb 19, 2021

Copy link to clipboard

Copied

Va rog dați-mi 1 nr de contact sa vorbesc cu cineva ca deja sunteți nesimțiți si o iau razna ca nu exista 1 nr de contact pe tot situl, si nu îmi mai trimiteți zeci de mesaje sa va fac plata ca nu am ce plata sa va fac ca nu am folosit nimic de la voi a fost perioada de 7 zile am vrut sa inchid contul după 3 4 zile si ce sa vezi surpriza nu puteam închide ca deja eram programat pentru plata de 18 euro. Haideți sa nu o dam în țigănie. 

TOPICS
Cancel subscription , Comment review and collaborate PDF , Crash or freeze , Create PDFs , Edit and convert PDFs , General troubleshooting , How to , Install update and subscribe to Acrobat , JavaScript , PDF forms , Print and prepress , Rich media and 3D , Scan documents and OCR , Security digital signatures and esignatures , Standards and accessibility

Views

82

Translate

Translate

Report

Report
Community guidelines
Be kind and respectful, give credit to the original source of content, and search for duplicates before posting. Learn more
community guidelines
Guest
Apr 21, 2022 Apr 21, 2022

Copy link to clipboard

Copied

LATEST

Buna! Ati reusit sa va anulati contul? La mine e asemanatoarea situatia. Primesc mesaje sa platesc, am folosit programul 7 zile si acuma tot primesc mesaje . Ideea e ca am inregistrat cardul de Revolut si nu vreau sa alimentez cardul si sa-mi ia banii.

Translate

Translate

Report

Report
Community guidelines
Be kind and respectful, give credit to the original source of content, and search for duplicates before posting. Learn more
community guidelines