Highlighted

Źle działa lub nie działa opcja usuwania tła oraz opcji gumki (E) Photoshop 2020

New Here ,
Aug 22, 2020

Copy link to clipboard

Copied

Gdy tworzę grafikę, zaznaczam obszar przy pomocy zaznaczania (M). Jest to kwadrat z zaokrąglonymi bokami. Wybieram zaznacz odwrotnie (⇧+⌘+I). Następnie naciskam backspace lub gumkę (E) niechciany element nie znika, tylko robi się coś na zasadzie przezroczystego gradientu zachodząc na obszar, który nie jest zaznacony. Gdy używałem wcześniej photoshop cc, nie było tego problemu. działo to jak powinno działąć. Usuwało tylko to co było zaznaczone to obrysu lini, nie poza nią tworzać gradient. 

Jak to rozwiązać? Chcę usuwać tylko zaznaczony element, nie jak na załączonym zdjęciu.

00.png

Topics

Problem or error

Views

39

Translate

Translate

Report

Report
Community Guidelines
Be kind and respectful, give credit to the original source of content, and search for duplicates before posting. Learn more

Źle działa lub nie działa opcja usuwania tła oraz opcji gumki (E) Photoshop 2020

New Here ,
Aug 22, 2020

Copy link to clipboard

Copied

Gdy tworzę grafikę, zaznaczam obszar przy pomocy zaznaczania (M). Jest to kwadrat z zaokrąglonymi bokami. Wybieram zaznacz odwrotnie (⇧+⌘+I). Następnie naciskam backspace lub gumkę (E) niechciany element nie znika, tylko robi się coś na zasadzie przezroczystego gradientu zachodząc na obszar, który nie jest zaznacony. Gdy używałem wcześniej photoshop cc, nie było tego problemu. działo to jak powinno działąć. Usuwało tylko to co było zaznaczone to obrysu lini, nie poza nią tworzać gradient. 

Jak to rozwiązać? Chcę usuwać tylko zaznaczony element, nie jak na załączonym zdjęciu.

00.png

Topics

Problem or error

Views

40

Translate

Translate

Report

Report
Community Guidelines
Be kind and respectful, give credit to the original source of content, and search for duplicates before posting. Learn more
Aug 22, 2020 0
jane-e LATEST
Adobe Community Professional ,
Aug 22, 2020

Copy link to clipboard

Copied

Hi 

You have a Feather of 25. Set it to 0 (zero).

jane-e_0-1598101521176.png

Or reset the Marquee tool to its defaults by right-clicking it in the options bar (not Toolbar) and choosing Reset Tool.

jane-e_1-1598101672357.png

~ Jane

Translate

Translate

Report

Report
Community Guidelines
Reply
Loading...
Aug 22, 2020 0