• Global community
    • Language:
      • Deutsch
      • English
      • Español
      • Français
      • Português
  • 日本語コミュニティ
    Dedicated community for Japanese speakers
  • 한국 커뮤니티
    Dedicated community for Korean speakers
Exit
0

Dziwne "zawiechy" Photoshopa w różnych momentach pracy...

New Here ,
Dec 03, 2020 Dec 03, 2020

Copy link to clipboard

Copied

Witam,

Mam ww problem.

Moja żona jest fotografem i to ona retuszuje zdjęcia a ja odpowiadam za stronę sprzętową 😉

Po zmianie komputera na nowy (mocna specyfikacja) i zainstalowaniu najnowszego windowsa oraz najnowszego Photoshopa 2021 (ale wcześniejsza wersja 2020 też ma tą przypadłośc) zaczęły się dziać dziwne rzeczy w Ps.

Generalnie sprzęt i sam Ps działa dużo płynniej i szybciej niż wcześniejszym komputerze ale...

Po kilku godzinach pracy na danym zdjęciu program "blokuje się".

Narzędzia przestają działać i mimo, że można je zmienić to nie można ich użyć...

Co dziwne nie ma  żadnego komunikatu i można otworzyć kolejne zdjęcie i na nim normalnie pracować... 

Żeby zobrazować sytuację nagrałem krótki film:

https://wetransfer.com/downloads/e944fa0245d28e16d28022a57362074220201203134926/91b62f?fbclid=IwAR12...

 

Nie wiem co robić bo nie mam pojęcia czy problem jest w sprzęcie, sterownikach, nowej wersji Ps ???

Nie wiem od czego zacząć...

 

Na starym sprzęcie wszystko działa jak należy...

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

p.s. konfiguracja nowego sprzętu:

i7 10750H + 32 GB RAM + GTX 1650 Ti + SSD PCIe NVme

PS ver 21.2.4 (najstarsza jaką mogłem zainstalować ale na najnowszej czyli 22.... dzieje się to samo)

 

stary sprzęt:

i7 5gen + 8 GB RAM + Radeon R9 + SSD SATA3 

PS ver 21.0.0

TOPICS
Windows

Views

82

Translate

Translate

Report

Report
Community guidelines
Be kind and respectful, give credit to the original source of content, and search for duplicates before posting. Learn more
community guidelines
no replies

Have something to add?

Join the conversation
Adobe