Problem z rezygnacją z usługi Adobe Stock

New Here ,
Oct 21, 2019

Copy link to clipboard

Copied

Cześć, nie mogę zrezygnować z wersji próbnej Adobe Stock.Wyświetliła mi się informacja o błędach w danych płatniczych, zostały one poprawione i mimo to w PLANACH nie pojawia mi się możliwość zrezygnowania z subskrybcji.

Co zrobić w takiej sytuacji? Nie potrzebuję tego programu, zwłaszcza za cenę 38$ meiesięcznie.

TOPICS
Account management, Licensing, Plans and purchase, Troubleshooting

Views

109

Translate

Translate

Report

Report
Community Guidelines
Be kind and respectful, give credit to the original source of content, and search for duplicates before posting. Learn more

Problem z rezygnacją z usługi Adobe Stock

New Here ,
Oct 21, 2019

Copy link to clipboard

Copied

Cześć, nie mogę zrezygnować z wersji próbnej Adobe Stock.Wyświetliła mi się informacja o błędach w danych płatniczych, zostały one poprawione i mimo to w PLANACH nie pojawia mi się możliwość zrezygnowania z subskrybcji.

Co zrobić w takiej sytuacji? Nie potrzebuję tego programu, zwłaszcza za cenę 38$ meiesięcznie.

TOPICS
Account management, Licensing, Plans and purchase, Troubleshooting

Views

110

Translate

Translate

Report

Report
Community Guidelines
Be kind and respectful, give credit to the original source of content, and search for duplicates before posting. Learn more
Oct 21, 2019 0
Adobe Employee ,
Oct 21, 2019

Copy link to clipboard

Copied

Hello A.,
You can cancel your subscription in Account Management: https://account.adobe.com

EBQ

EBQ

Translate

Translate

Report

Report
Community Guidelines
Reply
Loading...
Oct 21, 2019 0
Resources
Buy Adobe Stock
Getting Started